Devil's Palace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Aastaaeg

TALV
JAANUAR, 2014

Õues on miinuskraadid, mis püsivad tavaliselt -10 kuni -15 kraadi vahel. Võib ka juhtuda, et päeval on -10 kraadist soojem, kuid üle nulli ei tõuse temperatuur. Maad katab paks lumekiht.
Latest topics
» Pargis
Coffee time.. Emptyby Jessica Wendorf Kolm Jan 29, 2014 9:54 pm

» chatchatchat
Coffee time.. Emptyby Jessica Wendorf Kolm Jan 29, 2014 9:49 pm

» It's not so hard to get in here
Coffee time.. Emptyby Jessica Wendorf Esm Jan 20, 2014 6:59 pm

» Exuberance of sunset.
Coffee time.. Emptyby Jeremy J. Keating Esm Jan 20, 2014 5:35 pm

» TALVEBALL!
Coffee time.. Emptyby Rosalie Esm Jan 20, 2014 12:47 pm

» Coffee time..
Coffee time.. Emptyby Elisabeth Holmes Püh Jan 19, 2014 8:34 pm

» Jalutamas
Coffee time.. Emptyby Davina Claire Püh Jan 19, 2014 2:59 pm

» Elisabeth Holmes
Coffee time.. Emptyby Elisabeth Holmes Püh Jan 19, 2014 10:52 am

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Esm Juun 27, 2022 5:38 pm

 

 Coffee time..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Elisabeth Holmes
West Ravenclaw
Elisabeth Holmes


Postituste arv : 10
Join date : 17/01/2014

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 1:02 pm

Elisabeth suundus kiirustades kohalikku Starbucks'i. Tema kunagine lähedane sõber muretses Lisbethi pärast, et too ei suhtle üldse kohalikega ja matab end töösse, seetõttu oli ta organiseerinud kokkusaamise 1 enda tuttavaga, kes varjas end Devil Palace's. Lisbeth ei olnud sellest kokkusaamisest just kõige rohkem vaimustuses, kuid uudishimu sundis teda siiski kohale ilmuma. Neil oli kokkulepitud kindel laud, kus nad pidid istuma, et üksteist ära tunda - oli vaikne pärastlõuna, tavaliselt selleks ajaks ei olnud hipsterid veel vallutanud Starbucksi, seepärast ei pidanud väga ka ümbritsevate pärast muretsema.

Kohviku jõudes, nägi deemon, et laud oli veel tühi - ta tellis endale ühe musta kohvi piparmündiekstraktiga ja võttis istet. Kuigi tal oli väga lihtne nimi, õnnestus teenindajatel see taaskord valesti kirjutada - tema topsil seisis Lisabeta. "Well, close enough". muigas ta endamisi, võttes aknaaluses lauas istet. Ta vaatas aknast välja, hinnates iga sissetulejat, lootes vaikselt, et ta vestluskaaslane saabub varsti.
Tagasi üles Go down
Davina Claire
East Ravenclaw
Davina Claire


Postituste arv : 42
Join date : 12/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Dav, Davi
Vanus: 17
Muud infot: Sündinud nõid

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 1:09 pm

Davina kõndis Starbucks'i uksest sisse. Tal oli isu kakao järele, kuid kohe alguses ei vaadanud tüdruk laudade poole. Ta läks hoopis ja tellis oma joogi ära. Alles siis, kui tüdrukul kuum kakaotass käes oli, avastas ta et kõik lauad on täis. Temast natuke paremal oli üks kolmene laud, kus istus blondide juustega tüdruk. Davi läks lähmale. "Amm.. Hei. Ma avastasin alles nüüd, et kõik lauad on täis. Kas ma võin siia istuda? Ma joon vaid kakao ära ja olen läinud," seletad ta ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Elisabeth Holmes
West Ravenclaw
Elisabeth Holmes


Postituste arv : 10
Join date : 17/01/2014

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 2:04 pm

Lisbeth oli end unustanud aknast paistvat kirevat linnaelu jälgima - ilmselt oli ta nii olnud juba üle tunni - et talle jäi ka märkamata kohviku täituvus. Ta leidis end taaskord ülerahvastatud kohvikust, mis tema jaoks just hetk tagasi oli olnud praktiliselt tühi, kuid nii see tavaliselt oligi Starbucksis. Nüüd mõistis Lisbeth, et ta oli jäetud lihtsalt tühjalt ootama sel hetkel soovis ta lauas istet võtta aga üks tumedasilmne noor tütarlaps.

"Aga palun." vastas Lisbeth esitatud küsimusele, osutades tema vastas asuvale toolile "Koht on täiesti vaba, ega ma ei ootagi enam kedagi." lisas ta siis, andes selgelt mõista, et neidis ei pea hakkama enda kakaoga kiirustama tema pärast. Ta oli enda kohviga juba lõpetanud, kuid otsustas, et kui peaks siia veel mõneks ajaks jääma, on valmis uue tellima.
Tagasi üles Go down
Davina Claire
East Ravenclaw
Davina Claire


Postituste arv : 42
Join date : 12/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Dav, Davi
Vanus: 17
Muud infot: Sündinud nõid

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 2:17 pm

Davina istuski. "Ma olen Davina," sõnas ta sõbralikult ja jõi natuke kakaod.
Tagasi üles Go down
Elisabeth Holmes
West Ravenclaw
Elisabeth Holmes


Postituste arv : 10
Join date : 17/01/2014

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 2:25 pm

"Väga meeldiv tutvuda Davina." vastas Lisbeth sunnitud naeratusega, tundus, et kuigi ta kokkusaamine oli lörri läinud, võis ta siiski tutvuda kellegi uuega " Mina olen Elisabeth." ta kasutas alati oma esimest nime, eelistades varjata keskmist, mis muutus ta nime eriti pikaks ja lonkavaks. "Olen kohe tagasi." sõnas ta oma vastas istujale ning läks korraks leti juurde, tellis veel ühe kohvi. Õnneks sellega ei läinud kaua ja ta oli õige pea tagasi oma kohal.
Tagasi üles Go down
Davina Claire
East Ravenclaw
Davina Claire


Postituste arv : 42
Join date : 12/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Dav, Davi
Vanus: 17
Muud infot: Sündinud nõid

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 2:56 pm

"Okei," vastas Davina ja rüüpas oma kohvi, kuni Elisabeth tagasi tuli. Ta ei teadnud täpselt mida küsida, kuid arvas, et millestkist peaks jututeemat alustama. "Kui vana sa oled?" küsis ta esimese küsimuse mis pähe tuli ja lootis et ei kõlanud imelikult.
Tagasi üles Go down
Elisabeth Holmes
West Ravenclaw
Elisabeth Holmes


Postituste arv : 10
Join date : 17/01/2014

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 3:32 pm

"Väga huvitav, et seda küsid." see küsimus tuli nagu välk selgest taevast Lisbethi jaoks. Ta ei teadnud enda täpset vanust -ta ei mäletanud seda, kuid juba aastaid oli ta olnud 19 - enda ja ka kõigi teda ümbritsevate jaoks, seetõttu vastas ta: "Ma olen 19, napilt üle teismeliseea, kuid mitte päris täiskasvanu veel" Talle ei olnud tegelikult vanus kunagi eriti oluline, ei tea enda oma ega ka teiste. "Ma eeldan, et sa ei ole väga palju noorem, kuid siiski natuke?" see oli tema viis vastata küsimusele sama küsimusega, seda puhtast viisakusest.
Tagasi üles Go down
Davina Claire
East Ravenclaw
Davina Claire


Postituste arv : 42
Join date : 12/01/2014

Tegelase leht
Hüüdnimed: Dav, Davi
Vanus: 17
Muud infot: Sündinud nõid

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 5:42 pm

"Mjah. Ma olen 17," vastas Davina ja krimpsutas nägu. Ta sai aru, et tüdrukule tegi tema küsimus üllatust.
Tagasi üles Go down
Elisabeth Holmes
West Ravenclaw
Elisabeth Holmes


Postituste arv : 10
Join date : 17/01/2014

Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. EmptyPüh Jan 19, 2014 8:34 pm

" Ja ma eeldan, et sa ei ole inimene." lisas Lisbeth siis jutu jätkuks, keerutades ühte blondi juuksesalku ümber sõrme. Ta tundis seda, et ta vastas ei istu lihtsalt inimene - suhteliselt tugev vägi õhkas tüdrukust. "Mida sa jood muidu?" küsis deemon järsku, osutades Davina ees olevale tassile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Coffee time.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Coffee time..   Coffee time.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Coffee time..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Devil's Palace :: Devil's Palace :: Starbucks-
Hüppa: